Hakkımızda

Menü
Anasayfa
Hakkımızda
İletişim
Cam Balkon
Alüminyum Küpeşte
Duşa Kabin

Galeri
Cam Balkon Uygularımız
Alüminyum Küpeşte Uygulamalarımız
Duşa Kabin Uygulamalarımız

0284 714 49 18
0543 421 20 01

Aktif ziyaretçi : 1
Bugün toplam : 3
Dünkü Toplam : 38
Toplam ziyaret : 68238
35.175.107.77

Hakkımızda

Firmamızın hazırlamış olduğu projelerin seçkin alıcılarla buluşması bir tesadüf değildir. Cesur ve yenilikçi bir yaklaşımla planlanan projelerimiz, üstün mühendislik çözümleriyle hayata geçirilir.

Tanınmış mimar ve mühendislerin imzasını taşıyan, uzman arkadaşlarımızın katkılarıyla şekillenen binalarımız içinde yaşayanlara maksimum konfor sunar. Projelerimizi daima söz verdiğimiz tarihten önce ve vaat ettiğimiz kalitede teslim eden firmamız, projelerimizde yaşamayı seçenleri " ayrıcalıklı " hissettirmeyi hedefler.

Hayatını, güvenli, huzurlu ve modern bir ortamda sürdürmek isteyenlerin yolunun Şen Ticaret projeleriyle kesişmesi bundandır. Çirkin yapılaşmanın, çarpık zihniyetle inşa edilen binaların yanında bir tablo gibi duran Şen Ticaret projeleri konumlandığı bölgelere katma değer kazandırırken, içinde yaşayanların hayatına da hayat katar.

Şen Ticaret müşteri memnuniyetini ön planda tutarak onları genişleyen bir müşteri portföyü statüsünden çıkarıp  Şen Tİcaretin genişleyen ailesi konumuna getirmiştir. Ailesindeki her bireyin düşüncelerini eleştirilerini özümsemiş ve değerlendirmiştir.

VİZYONUMUZ

Temeli insana ve doğaya saygı olan, bireyin doğallığıyla bağını koparmadan modernlik, mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak ve bu sayede Çağdaş Yaşam Mimarlığı felsefemizi, tüm dünyaya örnek oluşturacağımızı gözden kaçırmadan yaşam pratiğine aktarmak.

MİSYONUMUZ

İnsanın ilk çağlardan beri süregelen yuva ihtiyacını, ona doğal ve modern olanaklarla çevrelenmiş olarak sunmak. Öncelikle sosyal, sportif ve kültürel aktivitelerle bağını eksiksiz kurarak, doğal yuva ihtiyacını sağlam bir zemine oturtmak. Sonra modernlik, mimari mükemmellik ve teknolojinin akıllı kullanımıyla insanı geleceğe taşımak ve böylelikle yüceltmek.

Sayfalar

Adres

YUKARI ZAFERİYE MAHALLESİ PAŞA YİĞİT CADDESİ NO:68 KEŞAN/EDİRNE

Bize Ulaşın

0284 714 49 18
0543 421 20 01

Linkler

Linkler